0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Спеціально для суворої зими - Hankook Winter i*Pike RS W419

Советы
news

Hankook – найбільш відомий корейський виробник автомобільних шин. Компанія гідно конкурує на світовому ринку автопокришок з відомими європейськими брендами. Продукції Hankook можна спокійно довірити колеса свого автомобіля. 

Шиповані шини Hankook Winter i*Pike RS W419 розроблялися спеціально для суворих зимових умов. При розробці даної моделі не обійшлося без найсучасніших технологій. Саме тому ходові характеристики 419-го Ханкука викликають повагу і у професіоналів і простих автомобілістів, а сама покришка надзвичайно стійка до механічних пошкоджень і оптимально пристосована до суворих зимових умов. В 419-ї моделі вельми незвичайний дорожній рисунок. Якщо використовувати спеціальну термінологію, то це буде звучати страхітливо для вуха звичайної людини: «Ламаний центральний пояс, густо покритий сіткою дрібних надрізів для поліпшення зчіпних властивостей, в поєднанні з стреловидними периферійними майданчиками…»Не лякайтеся! Це означає, що шина добре контактує з будь дорожньою поверхнею – засніженій або укоченій, стійка і має надійний гальмівний шлях. В Ханкука 419 є цікаве ноу-хау – система спеціальних каналів, що дозволяють протектору самоочищатися. Вся зайва і непотрібна волога і бруд швидко і ефективно видаляються з плями контакту. Новітня гумова суміш цієї моделі більш еластична у порівнянні зі своїм попередником – моделлю W409. Все-таки інженери компанії Hankook не б'ють байдики на роботі, а вдосконалюють, вдосконалюють, вдосконалюють… Збільшилася ошиповка 419-го Ханкука. Тепер шипів більше 120-ти (в залежності від розмірності покришки). Ефективне гальмування на примхливої зимовій дорозі вам гарантовано! Що стосується мінусів гуми, то у кожного вибагливого шиновладельца вони свої. Кому Ханкук 419 галасливий, кому – не шумить зовсім. Кому шина м'яка, кому – «злегка дубовата». Але майже усі відгуки сходяться в тому, що по снігу і сніжній каші гребе як танк, а от  якщо знизу лід, то тут вже сильно не розслабишся. Тим не менш, Hankook Winter i*Pike RS W419 – відмінний вибір зимової гуми. Висока якість, чудові технічні характеристики, відмінні показники тестів шин і, звичайно ж, прийнятна вартість роблять продукцію Hankook дуже популярною серед українських автовласників. Hankook Winter i*Pike RS W419  
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1