0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Тест шин Nokian Hakkapeliitta R2 для BMW i3. У чому особливості?

Советы
news

Автор «BMW Blog»  провів тест шини Hakkapeliitta R2, які використовуються для електрокарів і поділився своїми враженнями в блозі.

Автор «BMW Blog» - Чак Фосслер провів тест шини Hakkapeliitta R2, які використовуються для електрокарів і поділився своїми враженнями в блозі.

Електромобіль BMW i3 має особливі вимоги до автопокрышкам, зокрема до їх розмірами, тому власники авто досить обмежені у виборі. Раніше зимову гуму для електромобілів виробляла лише компанія Bridgestone. Після того, як специфічну гуму для електрокарів почала виробляти фінська Nokian, асортимент значно розширився. Маючи величезний досвід виробництва шин для зими, вони створили спеціальну гуму Hakkapeliitta R2 розміром 155/70 R19 84Q.elektrocar
Необхідність використання для BMW i3 особливих покришок викликана потребою зменшення споживання електроенергії. Для цього гума повинна бути не тільки вузькопрофільної, але і мати низький опір хитанню.

Hakkapeliitta R2 для BMW i3 на відміну від звичайних шин знижує опір хитанню більш ніж на 30% і стали першою в світі зимової моделлю отримала оцінку «A» за паливну економічність. У той же час, інші покришки такого ж класу мають опір хитанню «З» і «Е» класу.

Тест автогуми Hakkapeliitta R2 проводився на снігу, і її зчіпні можливості мене дуже здивували. Зрозуміти наскільки податливий протектор шин можна, провівши по них рукою, - на ньому безліч ламелей, які і забезпечують хорошу керованість на слизькій зимовій дорозі.

Перевірив я і те, яким чином поводить себе ця гума на сухому асфальті, так як зимова шина має властивість погано реагувати на повороти керма. Але з Nokian Hakkapeliitta R2 таких проблем не спостерігалося.

Автогума Nokian має відмінну курсову стійкість, не втрачаючи при цьому добре рульове управління. Крім це, я не почув шуму від коліс: Hakkapeliitta R2 — тихі покришки, які чудово доповнюють малошумний BMW i3.electro3

«BMW Blog» тестував комплект Hakkapeliitta R2 більше місяця і  у мене був шанс обкатати їх при різних погодних умовах. Продукція Nokian, яка широко відома своїми розробками зимових покришок, виправдала мої очікування. Колеса забезпечують
хорошу продуктивність задньопривідного електричного i3 і дають відчуття впевненості на дорозі.

Навіть при температурі -15°З автогума залишалася еластичною і не втратила свої високі зчіпні властивості.  
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником.

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1