0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Тест зимових шипованих покришок від фінського журналу Tuulilasi

Советы
news

Автоексперти фінського видання «Tuulilasi» представили результати свого тестування зимових шипованих покришок. Всі піддослідні розмірністю 205/55 R16. Випробування проводилися на батьківщині Санта Клауса в Лапландії. 

Тестовані шини: Hankook Winter i*Pike RS W419Goodyear UltraGrip Ice ArcticDunlop Ice TouchMichelin X-Ice North 3Bridgestone Blizzak Spike-01Pirelli Ice ZeroNokian Hakkapeliitta 8Continental ContiIceContact Результати «лапландському» тіста наступні:
        Nokian Hakkapeliitta 8                 Nokian Hakkapeliitta 8
Незважаючи на те, що гума не блищала у всіх тестах, фінські фахівці присудили своїй «співвітчизниці» 1-е місце. І не в патріотизмі тут справа. Експерти охарактеризували покришку, як чудово збалансовану з хорошими робочими характеристиками. Nokian гарантує абсолютну керованість і в дощ, і в сніг і ожеледь.                                 
Goodyear UltraGrip Ice Arctic  Goodyear UltraGrip Ice Arctic
Фінам сподобалася поведінка покришки на зимових поверхнях. Але є і свої «але». Goodyear, зазначили експерти, слабким місцем є зчеплення на задній осі.
 Continental ContiIceContact Continental ContiIceContact
Слешпленінг – це ефект ковзання автомобіля по сніговій каші, яке нерідко виникає при їзді по засніженій дорозі. Так от, за словами пілотів, дана гума справляється зі слашплэнингом на «раз-два» - краще, ніж всі її конкурентки. Шина має хорошу керованість в різних умовах.
Michelin X-Ice North 3  Michelin X-Ice North 3
Кількість шипів у гуми менше, ніж у її «товаришок», але це не заважає Michelin показувати хороші результати в тестах. Наприклад, передбачувані реакції і непогана керованість. Але і мінуси присутні: рівень зчеплення на сніжної і зледенілій поверхнях, а також занос задніх коліс при їзді перешкод і в різких поворотах.
Pirelli Ice Zero  Pirelli Ice Zero
На засніженій трасі видали результати на «трієчку», гірше – у тестах на гальмування на сухій поверхні. Зате на ожеледі – практично без нарікань. 
Dunlop Ice Touch  Dunlop Ice Touch
Шини випущені під крильцем Goodyear, але ці колеса – дві великі різниці. Dunlop – більше норовливим-спортивні. Прекрасні показники на сухій поверхні. Але гучність і слабкі характеристики на ожеледі не дають цій гумі вибратися в лідери.
Bridgestone Blizzak Spike-01  Bridgestone Blizzak Spike-01
Експерти здивовані – вони не чекали від шин такого шановного бренду такі слабенькі показники. Шини «пасли задніх» у тестах на розгін і гальмування. Правда, виправитися змогли у випробуваннях на керованість.
Hankook Winter i*Pike RS W419  Hankook Winter i*Pike RS W419
В управлінні дуже слухняні. Так, на льоду не так ефективно гальмують, як хотілося б, але те, що шини малошумні, реабілітує їх в очах експертів.
 Kartinka  
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1