0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Тестування зимових шин від Auto Zeitung Allrad

Советы
news

Фахівці журналу «Auto Zeitung Allrad» напередодні зимового сезони провели своїми силами тести зимових шин для позашляховиків. Для тестування були взяті покришки розміру 235/65 R17.

Німецькі автоексперти після всіх випробувань резюмували, що жодна з протестованих моделей не тягне на оцінку «чудово». «Добре» і «задовільно» заробили покришки. Pirelli Scorpion WinterЗуміла краще всіх відзначитися гума Pirelli Scorpion Winter італійського виробника.В усіх  тестах ця покришка показувала досить високі результати, а на мокрому асфальті їй взагалі не було рівних.             Dunlop SP Winter Sport 4D«Срібло» дісталося Dunlop SP Winter Sport 4D. У випробуваннях на сухих поверхнях цієї покришці експерти присвоїли найвищі оцінки. Хороша резина та на сніговій дорозі й на льоду. Правда, у гальмуванні на мокрому асфальті Dunlop примудрилася «сісти в калюжу».            Експерти особливо рекомендують і інших учасниць суворих випробувань: Uniroyal MS Plus 77, Goodyear ultra grip+ SUV і Michelin Latitude Alpin LA2 – ця трійця  завоювала «бронзу». Michelin Latitude Alpin LA2Michelin Latitude Alpin LA2 не відразу справляється зі сніговою дорогою, але загальна динаміка тестів – положительная.            Uniroyal MS Plus 77А ось Uniroyal MS Plus 77 гарні як раз на засніженій трасі, а на сухих поверхнях трохи теряются.           Goodyear ultra grip+ SUVПокришки Goodyear ultra grip+ SUV фахівці назвали найбільш безпечними в тестах і зазначили, що любителям швидкої зимової їзди на цю гуму задивлятися не варто. 

Bridgestone Blizzak LM-80 EvoBridgestone Blizzak LM-80 Evo переконливо пройшла всі тести, але все-таки до лідерських позицій їй ще працювати і працювати. 

Nokian WR SUV 3Nokian WR SUV 3 розчарувала пілотів. Результати на сніжної і мокрій дорогах вельми сумні.             Гостя з Кореї Kumho I’Zen RV KC15 посіла перше місце… з кінця тестування. Єдине, що потішило фахівців, так це низький опір коченню даної покришки.   Kartinka
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1