Тестування зимових шин від Auto Zeitung Allrad

Поради
news

Фахівці журналу «Auto Zeitung Allrad» напередодні зимового сезони провели своїми силами тести зимових шин для позашляховиків. Для тестування були взяті покришки розміру 235/65 R17.

Німецькі автоексперти після всіх випробувань резюмували, що жодна з протестованих моделей не тягне на оцінку «чудово». «Добре» і «задовільно» заробили покришки. Pirelli Scorpion WinterЗуміла краще всіх відзначитися гума Pirelli Scorpion Winter італійського виробника.В усіх  тестах ця покришка показувала досить високі результати, а на мокрому асфальті їй взагалі не було рівних.             Dunlop SP Winter Sport 4D«Срібло» дісталося Dunlop SP Winter Sport 4D. У випробуваннях на сухих поверхнях цієї покришці експерти присвоїли найвищі оцінки. Хороша резина та на сніговій дорозі й на льоду. Правда, у гальмуванні на мокрому асфальті Dunlop примудрилася «сісти в калюжу».            Експерти особливо рекомендують і інших учасниць суворих випробувань: Uniroyal MS Plus 77, Goodyear ultra grip+ SUV і Michelin Latitude Alpin LA2 – ця трійця  завоювала «бронзу». Michelin Latitude Alpin LA2Michelin Latitude Alpin LA2 не відразу справляється зі сніговою дорогою, але загальна динаміка тестів – положительная.            Uniroyal MS Plus 77А ось Uniroyal MS Plus 77 гарні як раз на засніженій трасі, а на сухих поверхнях трохи теряются.           Goodyear ultra grip+ SUVПокришки Goodyear ultra grip+ SUV фахівці назвали найбільш безпечними в тестах і зазначили, що любителям швидкої зимової їзди на цю гуму задивлятися не варто. 

Bridgestone Blizzak LM-80 EvoBridgestone Blizzak LM-80 Evo переконливо пройшла всі тести, але все-таки до лідерських позицій їй ще працювати і працювати. 

Nokian WR SUV 3Nokian WR SUV 3 розчарувала пілотів. Результати на сніжної і мокрій дорогах вельми сумні.             Гостя з Кореї Kumho I’Zen RV KC15 посіла перше місце… з кінця тестування. Єдине, що потішило фахівців, так це низький опір коченню даної покришки.   Kartinka