Тестування зимових шин від GTU

Поради
news

Німецьке Товариство Технічного Нагляду (GTÜ) вирішило перевірити, наскільки можна довіряти зимовим шинам в холодний період року. Фахівці GTÜ вирішили «відірватися» на десять зимових покришках розмірністю 205/55R16.

Одразу варто відзначитищо всі «піддослідні» витримали з невеликим відмінністю суворі випробування на мокрою асфальтованої дорозі і на снігу.
Nokian WR D3Титул чемпіона був присуджено нешиповані покришкам Nokian WR D3 (Фінляндія). 

Експерти рекомендують дану модель за прекрасні робочі якості зчеплення і гальмування на сніговій трасі. Немає у фахівців ніяких нарікань і в тестових вправах на асфальті.

 

  


 «Срібло» дісталося покришкам Continental ContiWinterContact TS850(Німеччина). Гумі не було рівних у випробуваннях на мокрому асфальті! Відзначилися у випробуваннях від GTÜ і автошини Goodyear UltraGrip 9 і Dunlop Winter Sport 4DКолеса зайняли 3-е і 4-е місця рейтингу відповідно. Всі зимові тести вони витримали на відмінно й одержали схвалення німецьких фахівців, виражене у «настійно рекомендовано».

Інші тестовані шини заробили знак «рекомендовано». Ето шини:Hankook Winter i*cept RSBridgestone Blizzak LM32Kumho I’Zen KW23Vredestein Snowtrac 5Semperit Speedgrip 2Pirelli SnowControl 3