0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Toyo Observe GSi-5: несподіване застосування горіхової шкарлупи

Советы
news
Останні інновації дозволяють використовувати у виготовленні гуми горіховий компаунд. Саме такий компонент заявлений у тесті Toyo Observe GSi-5. Він забезпечує зменшення до мінімуму шуму при швидкій їзді.

З якихось причин автомобілістам необхідно міняти літні шини на зимові? Справа в тому, що зимова гума відмінно справляється на крижаних оскольских дорогах. Вона забезпечує гальмування в необхідний час, дає можливість безпечно проходити повороти. Але якщо врахувати, що в холодну пору року погода буває досить мінливою і заморозки чергуються з плюсовою температурою, то зимові колеса можуть демонструвати не найкращі свої якості, зокрема, на мокрій дорозі. toyoВідомо, що зимові покришки можуть пошкодити дорожнє полотно. Власне тому в Канаді визначені часові рамки, під час яких можна їздити на зимовій гумі. Крім цього, на парковках широко використовуються знаки, що забороняють в'їзд транспортних засобів з зимовими покришками. Перевіряти якість нових розробок представили компанії Toyo взимку приїжджають саме в Канаду.

зокрема, останні інновації дозволяють використовувати у виготовленні гуми горіховий компаунд.Технологія, яка називається Microbit забезпечує легке змішування гуми протектора з частинками горіхової шкарлупи. Саме такий компонент заявлений у тесті Toyo Observe GSi-5.Це забезпечує зменшення до мінімуму шуму при швидкій їзді.

Також до складу гуми входить абсорбуюча речовина з деревного бамбукового вугілля, яке дає можливість прибирати вологу при коченні. На протекторі коліс розташовані ламелі Spider Sipe, які  виглядають як округлі сектора. Для підвищення дисперсійних властивостей в гумі використана спеціальна технологія і значно більший вміст силіки. Це забезпечує однорідність показника еластичності компаунда. Однак це може бути причиною деформації коліс з-за їх м'якості. Жорсткість гуми розробники підвищили використовуючи в протекторі спеціальні перемички.

Підбиваючи підсумки, можна назвати дану зимову нешиповану гуму  - лідером серед подібних представлених на ринкуtoyo2  
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1