Toyo представила новинку - Open Country Plus

Поради
news
Після початку випуску шин для позашляховиків Open Country, компанія Toyo  забезпечила собі лідерські позиції в цьому сегменті ринку. В черговий раз виробник підтвердив свою значимість під час презентації нових коліс Open Country Plus в цьому році.Доводять високу якість своїх покришок розробники Toyo  під час всіляких тестів. При цьому вони намагаються всіляко урізноманітнити умови проведення тестів.

В цьому випадку, інженери вирішили випробувати нові колеса на гоночній трасі Hungaroring, яка бере участь в етапах королівських перегонів Формули 1 (Угорщина).

open_countryГоловною метою виробників є досягнення максимального рівня ходових якостей шин для позашляховиків Toyota Land Cruiser, VW Amarok, а також Isuzu D-Max. Протестувати якість нової гуми на цих автомобілях могли всі бажаючі.

Такий відкритий тест-драйв відвідали журналісти, маркетологи, звичайні автолюбителі, в цілому - більше 250 чоловік.

Колеса Open Country Plus від Toyo  почнуть продавати в Європі на початку 2015 року, доступними будуть розміри від 205/70 R15 до 265/60 R18.

У нашій же країні можна буде придбати новинку ближче до осені.