0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Чи вдасться китайцям завоювати Америку?

Советы
news

Видання з США «Consumer Reports» вперше вирішили проекзаменувати авторезину з Піднебесної і на своїх сторінках опублікувала результати тестування шин для позашляховиків. 

Випробовувалися шини розміру 265/70 R17:                                                                                           Geostar GS716Geostar GS716                                                                                             Sunny SN3606Sunny SN3606                                                                                           Pegasus Advanta SUVPegasus Advanta SUV Експерти «Consumer Reports» відзначили, що з китайських покришок гума Geostar GS716 має найбільш збалансованих характеристики. Крім того, фахівці були приємно здивовані тим, що у випробуваннях на сухому асфальті ця модель продемонструвала короткий гальмівний шлях. Плюсом цієї моделі є хороша зносостійкість.На ожеледі і на мокрій дорозі гальмувати треба дуже і дуже обережно! Видання попереджає своїх читачів, що якщо вони спокусяться невеликою ціною шини Geostar GS716, то нехай не забувають про її недоліки. Шини Pegasus і Sunny за вартість – ще більш привабливіше, ніж Geostar. До плюсів цих покришок сміливо можна віднести і хороші їздові характеристики на сухій дорозі. А ось на снігу і льоду керування автомобілем вимагає від водія подвоєного уваги і потрійною обережності. До мінусів даних «китайок» фахівці зарахували їх гучність, жорсткість, швидкий знос. Незважаючи на всі плюси протестованої гуми з Китаю, експерти «Consumer Reports» резюмують – набувати дані моделі не рекомендується. kartinka
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником.

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1