Зимові шини - які вибрати?

Поради
news
Якщо для вас зараз вибір і покупка зимової гуми стоять на першому місці, то, можливо, результати даного тестування допоможуть вам визначитися з придбанням зимових шин вашої мрії. 

напередодні холодного періоду року фахівці фінського незалежного центру «Test World» провели тестування зимових шин розмірністю 205/55 R16

     Continental ContiIceContact              Continental ContiIceContact
Дуже гарні оцінки від спеціалістів. Особливо були відзначені зчіпні властивості і керованість на льоді і сніжної поверхні. «Test World» - чудові зимові шини з надійними шипами.                                
 Nokian Hakkapeliitta 7 Nokian Hakkapeliitta 7
Шини не відстають від захвалених експертами Continental ContiIceContact. Зчіпні властивості, керованість на зледенілій і сніговій дорозі - вище всіх похвал. На снігу Nokian трохи «ухиляються».Якщо зимувати ви збираєтеся виключно у місті, то ця гума не ідеальний варіант - на зимовій дорозі Nokian Hakkapeliitta 7 не витримує підвищених навантажень – «пливе».
 Pirelli Winter Carving Edge
Pirelli Winter Carving Edge
На зимових поверхнях справляється добре. Пілоти відзначили швидкі й чіткі реакції. У гальмуванні гума показує маленький гальмівний шлях, розгін - хороші показники. А ось на льоду з гальмуванням поганенько. «Реабілітує» себе гума при русі на асфальті – авто без проблем слухається повороти керма. Експерти в мінус записали шум, який видають шини Pirelli. 
 Michelin X-Ice North 2  Michelin X-Ice North 2
Гарні на снігу і ожеледі. Що стосується випробування на гальмування, то шини тести провалили. Наприклад, різниця з лідером тестів склала більше 5 метрів. Зате гума не галаслива. 
 Goodyear Ultra Grip Extreme  Goodyear Ultra Grip Extreme Експерти «Test World» радять Goodyear Ultra Grip Extreme для водіїв, які в зимовий період збираються пересуватися виключно по міських вулицях. 
Робота шин на сухому і мокрому покритті нарікань не викликає, а от над зчіпними властивостями на ожеледі або сніговій трасі інженером компанії не завадило б ще попрацювати.  
 
 Hankook Winter I*Pike  Hankook Winter I*Pike
Тестуючим не сподобалися розбалансовані показники на снігу і льоду.А ось на сухому і мокрому асфальті ця корейська гума показала блискучі результати. Крім привабливої ціни, експерти відзначили і те, що Hankook - найтихіша у своєму шипованном класі.  
 Yokohama Ice Guard 35  Yokohama Ice Guard 35
Хоч шипована гума та, але, як зауважили фахівці, деякі шини без шипів гальмують краще, ніж ця модель. Не витримала покришка і тести керованістю на сніжної і зледенілій дорозі.