0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Зимові шини - які вибрати?

Советы
news
Якщо для вас зараз вибір і покупка зимової гуми стоять на першому місці, то, можливо, результати даного тестування допоможуть вам визначитися з придбанням зимових шин вашої мрії. 

напередодні холодного періоду року фахівці фінського незалежного центру «Test World» провели тестування зимових шин розмірністю 205/55 R16

     Continental ContiIceContact              Continental ContiIceContact
Дуже гарні оцінки від спеціалістів. Особливо були відзначені зчіпні властивості і керованість на льоді і сніжної поверхні. «Test World» - чудові зимові шини з надійними шипами.                                
 Nokian Hakkapeliitta 7 Nokian Hakkapeliitta 7
Шини не відстають від захвалених експертами Continental ContiIceContact. Зчіпні властивості, керованість на зледенілій і сніговій дорозі - вище всіх похвал. На снігу Nokian трохи «ухиляються».Якщо зимувати ви збираєтеся виключно у місті, то ця гума не ідеальний варіант - на зимовій дорозі Nokian Hakkapeliitta 7 не витримує підвищених навантажень – «пливе».
 Pirelli Winter Carving Edge
Pirelli Winter Carving Edge
На зимових поверхнях справляється добре. Пілоти відзначили швидкі й чіткі реакції. У гальмуванні гума показує маленький гальмівний шлях, розгін - хороші показники. А ось на льоду з гальмуванням поганенько. «Реабілітує» себе гума при русі на асфальті – авто без проблем слухається повороти керма. Експерти в мінус записали шум, який видають шини Pirelli. 
 Michelin X-Ice North 2  Michelin X-Ice North 2
Гарні на снігу і ожеледі. Що стосується випробування на гальмування, то шини тести провалили. Наприклад, різниця з лідером тестів склала більше 5 метрів. Зате гума не галаслива. 
 Goodyear Ultra Grip Extreme  Goodyear Ultra Grip Extreme Експерти «Test World» радять Goodyear Ultra Grip Extreme для водіїв, які в зимовий період збираються пересуватися виключно по міських вулицях. 
Робота шин на сухому і мокрому покритті нарікань не викликає, а от над зчіпними властивостями на ожеледі або сніговій трасі інженером компанії не завадило б ще попрацювати.  
 
 Hankook Winter I*Pike  Hankook Winter I*Pike
Тестуючим не сподобалися розбалансовані показники на снігу і льоду.А ось на сухому і мокрому асфальті ця корейська гума показала блискучі результати. Крім привабливої ціни, експерти відзначили і те, що Hankook - найтихіша у своєму шипованном класі.  
 Yokohama Ice Guard 35  Yokohama Ice Guard 35
Хоч шипована гума та, але, як зауважили фахівці, деякі шини без шипів гальмують краще, ніж ця модель. Не витримала покришка і тести керованістю на сніжної і зледенілій дорозі. 

 

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1