Зимова шина. Яка вона повинна бути?

Поради
news

Зимова шина. Яка вона повинна бути? Насамперед, гума повинна себе чудово відчувати і відмінно вести на будь-якій зимовій дорозі! А автомобіль повинен видавати чіткі показники керованості і стійкості! Згодні? Тоді зараз детальніше про китайської автопокрышке Kingstar SW41.

Kingstar SW41Скажемо вам по великому секрету, що Kingstar SW41 – це можна сказати аналог автопокришки Hankook Winter i*Pike W409. Малюнки протектора – однакові. Тільки вартість китайки відрізняється від ціни на кореянку. SW41 – дешевше. Втім, як заявляють кингстаровцы, крім доступної ціни, їх гума має і інші переваги. В SW41 направлений протектор, який з гідністю і потрібним ефектом справляється з будь-якої зимової поверхнею. Долати дороги протектору допомагають спеціальні прорізи, захоплюючі сніг, і своєрідні ламелі-присоски, які б «прилипають» до льоду і снігу і не дають колесам «піти в рознос». Фахівці Kingstar стверджують, що SW41 ошипованы за новітньою сучасною технологією. Цей фактор, а також удосконалений склад гумової суміші роблять покришку:
а) економічною
б) надає шорсткість поверхні шини, що дозволяє SW41 не пасувати в складних зимових умовах.     Чим ще цікава гума Kingstar SW41?Ну, наприклад, тим, що вона має медіальне ребро, яке схоже на ялинку. Ця «ялинка» значно покращує курсову стійкість при русі на великій швидкості. Плечової сектор гуми забезпечили збільшеними шашками, що покращує маневреність авто і робить його стійким на поворотах. Kingstar SW41 – доступна ціна, якість висока!