0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Зимова шина. Яка вона повинна бути?

Советы
news

Зимова шина. Яка вона повинна бути? Насамперед, гума повинна себе чудово відчувати і відмінно вести на будь-якій зимовій дорозі! А автомобіль повинен видавати чіткі показники керованості і стійкості! Згодні? Тоді зараз детальніше про китайської автопокрышке Kingstar SW41.

Kingstar SW41Скажемо вам по великому секрету, що Kingstar SW41 – це можна сказати аналог автопокришки Hankook Winter i*Pike W409. Малюнки протектора – однакові. Тільки вартість китайки відрізняється від ціни на кореянку. SW41 – дешевше. Втім, як заявляють кингстаровцы, крім доступної ціни, їх гума має і інші переваги. В SW41 направлений протектор, який з гідністю і потрібним ефектом справляється з будь-якої зимової поверхнею. Долати дороги протектору допомагають спеціальні прорізи, захоплюючі сніг, і своєрідні ламелі-присоски, які б «прилипають» до льоду і снігу і не дають колесам «піти в рознос». Фахівці Kingstar стверджують, що SW41 ошипованы за новітньою сучасною технологією. Цей фактор, а також удосконалений склад гумової суміші роблять покришку:
а) економічною
б) надає шорсткість поверхні шини, що дозволяє SW41 не пасувати в складних зимових умовах.     Чим ще цікава гума Kingstar SW41?Ну, наприклад, тим, що вона має медіальне ребро, яке схоже на ялинку. Ця «ялинка» значно покращує курсову стійкість при русі на великій швидкості. Плечової сектор гуми забезпечили збільшеними шашками, що покращує маневреність авто і робить його стійким на поворотах. Kingstar SW41 – доступна ціна, якість висока!  
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1