Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Легкові шини - купити на Lester.ua | Великий вибір гуми для авто
brand
Шини для кожної машини

Ви, безумовно, дбаєте про свою безпеку та безпеку своєї сім'ї. Ви хочете, щоб повсякденна їзда була приємною, безпечною і комфортної.

Шини є одним з найважливіших елементів автомобіля. Саме вони вирішують гальмівний шлях або успіх раптового маневру. Пам'ятайте, що це єдиний елемент автомобіля, дотичний з дорогою.

Сертифікований продавець
Ми рекомендовані провідними виробниками шин
Сертифікований продавець

Шини для легкових автомобілів

Легкові шини: ваша безпека — на першому місці

Гума — єдине, що з'єднує транспортний засіб з поверхнею дорожнього полотна, тому до її вибору треба поставитися відповідально. У цьому питанні не потрібно йти на компроміси, але це і не потрібно. В інтернет-магазині «Лестер» ви можете купити шини в різних цінових категоріях від провідних брендів. У продажу — оригінальна сертифікована продукція. Кожен автомобіліст підбере модифікацію, яка задовольняє вимоги та побажання. Якісні автошини дозволять насолоджуватися поїздками у будь-яких погодних умовах, контролювати поведінку транспорту, розкривати його динамічні характеристики та бути впевненим у кожному маневрі.

Підбираємо під сезон

Які купити колеса? У цьому питанні слід керуватися різними критеріями. І перший — сезонність. У каталозі представлені легкові покришки літнього, зимового та універсального типу. Перші — мають слабко виражений малюнок протектора, спрямований або неспрямований. Гума адаптована для експлуатації за високих температурних показників. Літні шини забезпечують плавний і безшумний рух, мають ефективну дренажну систему, що дозволяє їм зберігати свої експлуатаційні властивості під час негоди.

Зимова резина адаптована до низьких температур і екстремальних погодних умов. У моделей такого типу — глибокий протектор, ефективна система дренажу, надійне і безкомпромісне зчеплення з поверхнею траси. Деякі покришки оснащені шипами для ще більшої стійкості на дорозі.

Універсальне рішення — всесезонні шини для автомобіля. Їх можна використовувати в регіонах з м'якими зимами. Вони демонструють хороші показники в різних погодних умовах, відрізняються довговічністю, стійкістю до зносу. Універсальні всесезонні шини — відмінна можливість заощадити і придбати один комплект замість двох.

Обираємо протектор

Характеристики та ходові якості легкової гуми визначаються протекторним малюнком. Від нього залежить якість зчеплення, економічність, комфорт водія. Існує три типи протекторного малюнку:

  • спрямований. Не створює шуму, забезпечує швидкий розгін, поліпшує керованість. Це вибір водіїв, які надають перевагу агресивній їзді;
  • неспрямований. Зустрічається в моделях різного класу. Забезпечує хорошу стійкість, керованість, підходить для спокійної розміреної їзди;
  • асиметричний. Варіант, який поєднує в собі переваги двох протекторів. Кожна сторона виконує свої завдання. Одна — відповідає за зчеплення, стійкість, водовідведення. Друга — скорочує час розгону і гальмування, поліпшує керованість. Таким малюнком оснащується продукція преміум класу.

Який варіант обрати — вирішувати вам. Керуйтеся бюджетом і стилем керування.

Визначаємося з параметрами

Третій критерій, за яким обираються шини для легкового авто, — розміри. Звертайте увагу на маркування. Рекомендовані параметри вказуються виробником машини та позначають ширину профілю, висоту, посадковий діаметр. Також зверніть увагу на індекси швидкості й навантаження.

В інтернет-магазині «Лестер» ви легко зможете підібрати скати з потрібними параметрами. Просто введіть значення, і ми запропонуємо варіанти гуми для легкових автомобілів з відповідними розмірами з різних цінових категорій.

На сайті представлена автогума від провідних виробників. Ви можете купити модифікації від брендів Continental, Hankook, Michelin, Nokian, Viking та ін. з доставкою в Україні. При необхідності зверніться до менеджерів компанії, вони допоможуть підібрати комплект на авто, який відповідає вашим вимогам і побажанням. У нас — оригінальні автомобільні шини, гарантія якості, різні способи оплати, вигідні умови кредитування.