Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Легкові шини - купити на Lester.ua | Великий вибір гуми для авто
brand
Шини для кожної машини

Ви, безумовно, дбаєте про свою безпеку та безпеку своєї сім'ї. Ви хочете, щоб повсякденна їзда була приємною, безпечною і комфортної.

Шини є одним з найважливіших елементів автомобіля. Саме вони вирішують гальмівний шлях або успіх раптового маневру. Пам'ятайте, що це єдиний елемент автомобіля, дотичний з дорогою.

Сертифікований продавець
Ми рекомендовані провідними виробниками шин
Сертифікований продавець

Шини для легкових автомобілів

Критерії вибору гуми для легкового автомобіля

Вибираючи шини для легкових автомобілів, важливо грамотно підійти до завдання. Адже покришки пов'язують машину з дорогою, відповідно, забезпечують надійність, безпеку і комфорт. Але на що звернути увагу при заміні гуми?

Маркування покришок

На боковині шини для легкових автомобілів є багато позначень. Кожен символ відповідає за певний показник, який впливає на ті чи інші параметри і характеристики. Найважливіше, на що слід звернути увагу, вибираючи легкові шини в інтернет-магазині або в роздрібній точці, це їх типорозмір. Цей показник визначиться фахівцями. Зазвичай рекомендовані типорозміри вказуються в технічній документації на машину.

Наприклад, покупцеві потрібно купити шини на легкове авто з параметрами 255/55 R18.

В даному випадку ці символи означають наступне:

  • 255 - ширина шини, яка вираховується в міліметрах;
  • 55 - значення показує відношення висоти профілю до його ширини. Даний параметр вказується в процентах;
  • R - вказує на те, що покришки радіальні;
  • 18 - посадковий діаметр шини, обчислюється в дюймах.

Таким же чином можна дізнатися швидкісні параметри гуми і іншу інформацію. </ P>

Протекторний малюнок

Існує три основні варіанти візерунка для гуми:

  • спрямований;
  • ненаправленої;
  • асиметричний.

Від візерунка залежить багато чинників. Це і якість зчеплення, і економічність, а також комфорт в процесі водіння.

Наприклад, ненаправленої симетричний малюнок є універсальним. Подібним візерунком протектора оснащено більшість шин.

Спрямований симетричний малюнок відрізняється низьким акустичним ефектом, що особливо важливо для водіїв, які часто долають на своїх авто великі відстані. Візерунок спроектований таким чином, що дозволяє ефективно відводити воду з-під плями контакту. Такий малюнок часто використовують для досягнення різних властивостей в покришці. Наприклад, одна сторона шини показує хороші експлуатаційні результати на сухому дорожньому покритті, а інша відповідає за маневреність на мокрому асфальті.

Кожна гума для легкових автомобілів має максимально допустимим рівнем швидкості. цей показник не можна перевищувати з однієї простої причини. При інтенсивному обертанні покришки для автомобілів розтягується. При зниженні швидкості вона може зіскочити з диска в процесі виконання складного маневру. Також не варто рекомендувати купити гуму на легкове авто з високим показником швидкості, якщо для цього немає необхідності. Адже ціна таких покришок відповідна.

Експлуатуючи легкові шини, варто враховувати їх індекс навантаження. Він визначається окремо на кожну з чотирьох позицій, а не в цілому на автомобіль. Подібні дані обов'язково присутні в інструкції по користуванні виробом.

Рекомендації зі зберігання

Якщо водій не використовує всесезонні легкові шини, значить, у нього є інші колеса, які «Взуваються» на авто після закінчення певного сезону. Тому виникає закономірне питання, в яких умовах зберігати покришки, щоб максимально довго продовжити їх термін використання.

Після того як гума була знята з авто, її потрібно добре вимити і просушити. З ділянок між ламелями варто видалити застряглі камінчики і скопилася бруд. Такі компоненти сприяють стиранню шин. </ P>

Гума на легкове авто «боїться» трьох природних явищ:

  • прямих сонячних променів;
  • високої температури;
  • вологи.

Тому фахівці рекомендують зберігати шини на легкове авто в сухому приміщенні з оптимальними температурними показниками. Тобто там не повинно бути жарко, але в той же час не допускається можливість заморозків.

Інтернет-магазин пропонує купити гуму для різних видів автомобіля. У нас можна підібрати покришки для вантажівок, позашляховиків, газелей, мікроавтобусів. Представляємо великий каталог легкових шин і покришок для інших видів авто в різних типорозмірах. Також клієнти можуть вибрати продукцію з різного цінового сегмента. З нами купити легкові шини в Україні можна легко і швидко.