Hercules
Чому Hercules
Що кажуть про шини Hercules
експерти і водії
4.4
На підставі 7 думок і відгуків
Відгуки наших клієнтів

Думки інших водіїв про шини Hercules допоможуть вам вибрати правильну модель. Дізнайтеся, що думають про них наші клієнти, у яких була можливість перевірити поведінку шин на дорозі, економічність і комфорт .

Віктор
5.0

В минулому сезноні зовсім зносились старі шини і я вирішив замовити Hercules. В інтернеті досить багато добрих відгуків на них, тому я не вагався. Насправді гума виявилась не поганою. Добре тримає як зимову промерзлу дорогу, так і осінню мокру. При обережному кермуванні, шини поводять себе чудово, але слід не забувати, що при необережних рухах на крижаній дорозі може розкрутити на будь-якій гумі.

Олег
5.0

Шины Геркулес отлично показывают себя на зимней дороге. Мне много приходится ездить по бездорожью, в заповедниках и эти шины меня не подвели ни разу, они проходимые и долговечные.

Олег Рязанцев
1.0

Прошлой осенью купил и установил 4 колеса на RextonW. Пробег не более 8-10 тыс. км. При переходе на зиму в этом году три шины оказались деформированными и не подлежат балансировке. Предварительный диагноз - разрыв корда, что бывает после 5 лет пробега. Мой привет продавцу и производителю. 0505058448

Шукати шини
Hercules